مقدمه

سلام به همه مامانهای دنیا .به همه کسانی که در انتظار مادر شدن هستند و یا خواهند بود.امیدوارم تمام زنان دنیا لذت در آغوش کشیدن کودکشان را تجربه کنند.

مدتی بود که در فکر ایجاد یک وبلاگ برای کیارشم بودم . مجله شهرزاد محرک من تو این زمینه بود . شهرزاد هر ماه تعدادی از وبلاگهایی که مادران برای فرزندانشون ایجاد کرده اند ، معرفی می کنه.که در این وبلاگها مادران از تجربیات و خاطراتشون می نویسند. شاید تجربیات من هم مورد استفاده دیگران قرار بگیره . این شد که من هم شروع کردم!

 

/ 5 نظر / 22 بازدید
امیر علی خالقی

کیارش عزیزم از دیدن عکسهایت لذت بردم امیدوارم روزی برسد که تو را در قله های بلند موفقیت ببینم عسل من -خوشگل من

بیتا

قربونش برم چقدر کیارش ماه شده درست مثل مامانش شده .خیلی از دیدن عکسهاش لذت بردم خیلی خواستنی و ماهه .از قول من صد تا ماچش کن . راستی مریم جونم نی نی من هم دنیا اومد الان 2 ماهشه و من حسابی درگیرم .مراقب خودت و کیارش عزیزم باش.دوست دارم .[قلب]

"فرناز"

سلام کیارش جووووووووونم!!!خوبه این عکسها رو میبینم میتونم بیام بالا ببینمت و اگر نه دلم اب میشد.دوستت دااااااارم.امیدوارم به همه ارزوهات برسی.[تایید] عاشقتم .بوووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووس.

علیزضا رئوفی

سلام به کیارش کوچولو. خوشبختانه من این شانس رو دارم که هر هفته و گاها چند روز یک بار از نزدیک ببینمش و بغلش کنم. کوچولوی شیرین و دوست داشتنی هستش. مخصوصا موقعی که ناراحت میشه و دستش رو روی صورتش می گیره (هر چند که اون موقع باید خودمو کنترل کنم و نخندم[چشمک]!!). امیدوارام که در آینده شخصیت موفق و موثری بشه و البته با شناختی که از مریم و امیر دارام حتما میشه. با بهترین آرزوها برای کیارش کوچولو.

فاطمه(مامان فرناز)

سلام کیارش خوشگلم .دلم برات تنگ شده ه ه ه ه ه ه ه ه ه ه ه ه ه. قشنگم امیدوارم در تمام مراحل زندگیت شاد و پیروز و موفق و سر بلند باشی. قند عسلم دوستت دارم دوستت دارم دوستت دارم[بغل]