خونه جدید و جوجوها

 

بالاخره ما اومدیم خونه جدید . اسباب کشیمون در تعطیلات خرداد بود . خانواده هامون هم حسابی کمکمون کردن ولی متاسفانه مامان و بابای خودم به همراه برادرم دقیقا همون روز مجبور به سفر شدن . مادر شوهر و پدر شوهرم خیلی کمکمون کردن واقعا دستشون درد نکنه  خیلی زحمت کشیدن .

هلنا که چند روزی پیش دوستان خوبم فرناز و فرانک بود تا ما بتونیم راحتتر به کارامون برسیم  کیارش هم که حسابی کمک می کرد قربونش برم که خیلی با غیرته .

دیروز در حال کمک به من میگه : مامانی بهت کمک میکنم که خسته نشی ، پیر نشی آخه من پیرها رو دوست ندارم !!!!!  چند وقت پیش سوال میکرد که ادمها کی میمیرن ؟ منم بهش گفتم وقتی پیر بشن . حالا فکر کنم به خاطر همینه که از پیر بون خوشش نمیاد . 

یه مشکلی که با کیارش دارم اینه که خیلی ترسو هست . بهش میگم برو بخواب میگه پیشم هستی برم بخوابم برو مسواک بزن ، برو از تو اتاق چیزی برام بیار ، برو فلان کارو انجام بده... دائم می پرسه پیشم هستی !!!!!! کیارش اصلا بچه وابسته ای نیست از وقتی کوچیک بود راحت پیش مامانم می موند و یا هر کس دیگه . ولی نمی دونم چرا تو خونه اینطوری رفتار میکنه . از تاریکی می ترسه تا صبح باید چراغ اتاقش روشن باشه . نیمه شب اگر بیدار بشه حتما یه سری به اتاق ما میزنه و دوباره همون سوال و گاهی اوقات هم خودشو یه جوری روی تخت جا میکنه که من بیچاره هیچ جای تکونی ندارم !!!!! چهار نفر روی یه تخت !!!!!!!!!!

اقرار کنم که تقصیر من هم بوده . تا مدتی قبل نظرم بر این بود که هر بچه ای باید از چیزی بترسه ! دعوام نکنید ها خب اشتباه فکر میکردم . کار بد که میکرد تنبیهش این بود که باید میرفت تو اتاقش و تا بهش اجازه نمیدادم بیرون نمیومد. یک بار هم در اوج عصبانیت چراغ اتاقشو خاموش کردم . متاسفانه الان از تاریکی می ترسه و من از این موضوع  بی اندازه ناراحتم . ولی خوشبختانه هلنا اینطور نیست . شب اول تو خونه جدید هنگام خواب از تو آشپزخونه و یا از جاهای دیگه پیداش می کردیم .  باید به فکر راه حلی برای این مشکل باشم  . حتما باید با مشاور صحبت کنم.

 

به نظرتون خونمون با این دوتا وروجک چند ساعت در طول روز می  تونه تمیز و مرتب باشه؟

 

به چی داری نگاه میکنی عزیزم!

/ 46 نظر / 2 بازدید
نمایش نظرات قبلی
مهرنوش مامان مهزیار

سلام مامان های خوب وبلاگی برای ثبت هنرهای زیبای شما از آشپزی تون ، خصوصاً سفره های افطارتون در کنار نی نی ها ی گلتون این وبلاگ رو درست کردم . منتظر عکس های قشنگ از سفره هاتون هستم. شما می تونید از سفره افطار هر روزتون عکس بگیرد. آپلود کنید و در قسمت نظرات برای من ارسال کنید تا به اسم خودتون وبا معرفی وبلاگتون به نمایش بزارم. اینم آدرس وبلاگ جدید ما به اسم (( هنر مامان ها در سفره های افطاری)) http://ashpazimamana.blogfa.com/

ندا

مریم جان شما کدو بیمارستان اپيدورال شدی؟دکترت کی بود؟

ندا

سلام مریم جون میشه بگی کدو بیمارستان و پیش کدوم دکتر پيدورال شدم؟

ندا

سلام مریم جون میشه بگی کدو بیمارستان و پیش کدوم دکتر پيدورال شدم؟

مامان درسا

[بغل][بغل][بغل][بغل][ماچ][ماچ][ماچ][ماچ][ماچ][ماچ][بغل][بغل]

مامان درسا

[بغل][بغل][بغل][بغل][ماچ][ماچ][ماچ][ماچ][ماچ][ماچ][بغل][بغل]

مامان درسا

[بغل][بغل][بغل][بغل][ماچ][ماچ][ماچ][ماچ][ماچ][ماچ][بغل][بغل]

مامان درسا

[بغل][بغل][بغل][بغل][ماچ][ماچ][ماچ][ماچ][ماچ][ماچ][بغل][بغل]

مامان درسا

تکرار بووووووووووووووووووووووووووس اشکال نداره[ماچ][ماچ][قلب][قلب][قلب]

مریم

سلام مریم عزیزم ، ای جـــــــــــــــــــــــــــــــــــــان ، نازشو عزیز دلم ، خاله فداش که مامانیو بوس می کنه ...