نوروز 92 در خانه ما

 

امسال هم طبق روال هر سال هنگام تحویل سال خونه خودمون بودیم .چهار نفری سال را نو کردیم .

از بچگی هنگام تحویل سال یه جورایی دلم می گرفت و یادمه 12 یا 13 ساله بودم که رفتم تو اتاق و یه دل سیر گریه کردم ولی بعدش حالم خیلی خوب میشه . امسال هم برای چند دقیقه ای همچنین حالی داشتم . دعا کردن این جور مواقع خیلی آروم کننده ست .

هرسال شب عید با امیر می رفتیم از کسانی که بساط می کنن سیر و سمنو و .... و گل می خریدیم .همیشه یک ماه جلوتر دنبال ظروف هفت سین بودم امسال کار خاصی نکردم و از چیزهایی که تو خونه داشتم استفاده کردم و بیرون هم نرفتیم .ولی در عوض دو تا هفت سین داشتیم . یکیش برای کیارش بود که مهد بهشون داده بود . تخم مرغش هم خودش تو خونه رنگ کرد .قربونش برم که چه ذوقی هم میکرد. و همچنین به ناچار به خاطر هلنا روی کابینت آشپز خونه چیده شد!

برای شب میترا و همسرش و محمد مهمونمون بودن .این دومین سال که فامیل پخش و پلا هستیم . پارسال میترا نبود امسال هم جای مامان اینا خیلی خالیه!!!

دوستانم سال نو براتون پر از شادی و سلامتی و برکت باشه

/ 13 نظر / 2 بازدید
نمایش نظرات قبلی
آرین و مامانی و آرتین

سلام مریم جون سال نوتون مبارک اتفاقا هفت سینتون خیلی خوشگل شده قربون جفتشون بشم من ماشالله خانواده مازیار اینا هم در چند سال اخیر خیلی بهم ریخته و هر کی یه طرفه مامان اینا جاشون خالی نباشه اینشالله زودی برمیگردن پیشتون و جمعتون گرمتر از همیشه میشه

مامان حسان

سلام مامان خوب سال نو شما مبارك 2تا گل ناز دارين خدا نگهشون داره . از وبلاگتون لذت بردم منهم تازگي يه وبلاگ واسه پسرم ره انداختم نياز به بازديدبيشتر دارم اگه مايل باشيد تبادل لينك كنيم اميدوارم كه ساليان سال در كنار گلهاي زندگيتون بهار و جشن بگيريد.

وانیا

سلام سال نو مبارک به ماهم سربزنید خوشحال میشیم

آرین و مامانی و آرتین

سلام مریم جونم خوبین شما؟ بچه ها خوبن؟ آپ نمیکنی دلمون تنگ شده براشون بووووووووس راستی خواب چی دیدی ؟ نگران شدم [چشمک]

مطهره

جای مامانت خالی نباشه دوست جون. چه نی نی های نازی داری از طرف من لپشونو بکش؟[قلب] سال سبز و آفتابی داشته باشی

سپیده عمه آریانا

سلام مریم جون سال نو مبارک . امیدوارم سال خوبی همراه با بهترینها داشته باشید . [ماچ][بغل][قلب][ماچ][گل][گل]