سفرنامه اولین سفر سال 1389

 هفته گذشته چهارشنبه صبح رفتیم شمال .مامان و بابا و مینا و مهدی روز قبلش رفته بودند.محمودآباد ، ویلاهای شرکت نفت بودیم.(مینا شرکت نفت کار میکنه) وقتی رسیدیم هوا خوب بود کنار ساحل بودیم کیارش هم حسابی بازی کرد از تاب و سرسره و الاکلنگ گرفته تا شن بازی. ولی از بعد از ظهر بارون شروع شد و هوا سرد.

برای من که عاشق بارون هستم اصلا ناراحت کننده نبود. زیر همون بارون با مینا رفتیم دوچرخه سواری .من تا آخر پیست نرفتم سردم شده بود.جیگر طلای مامان هم تو ایستگاه دوچرخه ها یه دوچرخه واسه خودش انتخاب کرده بود و بازی می کرد. بعد از اون رفتیم چایخانه جنگلی . تو اون هوای سرد چای و خرما خیلی می چسبید. راستی یادم رفت بگم زینب جون (دوست مینا) و خانواده اش هم اونجا بودندحسابی دور هم جمع بودیم. مجتمع تفریحی شرکت نفت سینما هم داره. شب اول فیلم ""سلام بر عشق"" رو دیدیم که اصلا قشنگ نبود .(تعجب می کنم چرا نیکی کریمی و امین حیایی تو همچین فیلمهایی بازی می کنند) بعد از تقریبا یک سال و 10 ماه رفتم سینما . امیر کیارش رو خوابوند و من و مامان و مینا با خیال راحت رفتیم.

پنجشنبه صبح میترا و علی رضا هم اومدند.جمعمون جمع شد .فقط محمد(برادرم) به خاطر آزمون کارشناسی ارشد که مشغول درس خوندنه نبود. صبح آقایون محترم ما رو به حال خودمون رها کردند و رفتند برای مسابقات پینگ پنگ تو سالن ورزشی شهرک.که اتفاقا از بد روزگار همشون هم باخته بودند.نیشخند

ما هم برای خودمون می گشتیم .کیارش هم که به آزادی کامل رسیده بود . تصور کنید تو هوای بارونی هر کاری که دلش می خواست میکرد . کفش و جوراب و شلوارش تماما خیس بودند.

بعد از ظهر دوتا از خاله هام و مادر بزرگم به عشق کیارش اومدن پیش ما .چند ساعتی با هم بودیم .خیلی خوش گذشت .رویا دختر خالم برای کیارش هدیه هم اورده بود( ازش ممنونم) شب دوباره رفتیم سینما فیلم ""هیچ"".اولین تجربه سینما رفتن با کیارش. خدا رو شکر 10 دقیقه اول خوابش برد . خودم هم خیلی خسته بودم اواسط فیلم خوابم برده بود یهویی دیدم مامانم میگه اگه خوابت میاد بلند شو بریم بخوابیم . نگو مینا و مامانم هم خوابالو بودند.خمیازه(میگن آدم هر چیزی رو مسخره کنه سرش میاد - چرت زدن در سینما)

(پنجشنبه نهمین سالگرد آشنایی من و امیر بود)قلب

جمعه صبح بعد از صرف صبحانه رفتیمیه چند تا از این فروشگاهها که تو جاده هستند.برای خودم و کیارش صندل خریدم.ناهار رو هم آمل خوردیم. ساعت 5:30تهران بودیم.

خیلی خیلی بهمون خوش گذشت./ 18 نظر / 3 بازدید
نمایش نظرات قبلی
ندا مامان غزل

سلام مریم جون [گل] کیارش گل خوبه؟ به سلامتی همیشه به شادی

ایلیای ما

ماشالا به گل پسرت خیلی نازه انشالا همیشه شاد باشین

آرین و مامانی

سلاااااااااام خوبی؟ واااااای چقدر عکس چقدر قشنگن چه خانواده خوشتیپی از همه هم که خوشتیپتره گل پسرمون کیارش هستش[ماچ][ماچ] همیشه به تفریح و شادی و سفر[ماچ][قلب] مریم جون مینا و میترا خواهراتون هستن؟[ماچ]

مامان یاسمین

بلاخره مخشو شستن عنوان پست جدیدمه که در تشریح مصائب حاصله از جانب مادرشوهر نوشته شده [چشمک] امیدوارم همیشه به خوشی و گردش باشین اون فروشگاههای دم جاده خیلی شیکن من هم هر موقع می رم امکان نداره از اونجا دست خالی بیام بیرون

کسری کوچولوی مامایی و بابایی

مریم جونم راستی میخواستم بدونم چطوری اون عکسای کیارش جونو طراحی کردی با چه نرم افزاری و میخواستم اگه زحمتت نیست یکی از عکسای کسری جونمو برات ایمیل کنم تا برام اونطوری بکنی خیلی دوست دارم ممنون میشم اگه زحمت نبود پیام بده و ایمیلت رو هم بزار تا برات عکساشو بفرستم ممنون میشم

سهیلا مامان پارسا

وبلاگ قشنگی دارید خدا پسرتون رو براتون حفظ کنه به ما هم سر بزنید خوشحال می شیم

الهه

چه خوشگل چه خانم چه اقا چه سوسول

دریا

سلام مریم جون.سالگرد آشناییتون مبارک.کیارش رو هم از طرف من ببوس.[ماچ]

وب کودک خلاق فردا

سلام.به وب منم سر بزن.همین اسم کودک خلاق فردا رو تو گوگل بزنی میاد بالا. عکسای سفرتون رو که دیدم حسو حال خوبی بهم دست داد.کارتون چیه که اینهمه سفر می تونید برید؟هزینه سفر تا استانبول و گشت و گذار اونجا چقدر در میاد؟