سفرنامه استانبول3

چهارشنبه شب  25  آبان کیارش را گذاشتیم خونه مامانم برگشتیم خونه تا چمدونمون رو ببندیم . دلم پیشش بود ولی واقعا نمی تونستم تنهایی مراقب دو تاشون باشم . صبح روز اول که رسیدیم ، امیر رفت دنبال کارهاش و من هم تا ظهر با هلنا خوابیدم. تو هواپیما اصلا اذیتم نکرد و بیشتر وقت خواب بود . از خواب که بیدار شدیم آماده شدم و با دخملی زدیم بیرون برای ناهار .جاتون خالی تو یه رستوران ترک غدای خوشمزه ای خوردم .غذای ترکها رو دوست دارم .  کمی هم به هلنا رسیدم و دوباره راه افتادیم.غروب هم کافی شاپ و چای و استراحت . هلنا هم یا خواب بود و یا غر می زد .از این دوحالت خارج نبود . وقتی بیدار میشد تمام وقت رو بهش اختصاص می دادم .بغلش می کردم بهش شیر می دادم ، بازی می کردم . اصلا انگار دوست نداشت تو کالسکه بشینه . قربون پسرم که دو هفته تمام ،در سه  کشور اصلا از کالسکه بیرون نیومد و بی اندازه اروم بود .ولی این فسقلی ناز نازی منو از کمر انداخت .خلاصه اینکه دربست در اختیارش بودم.شب هم امیر اومد پیشمون و شام با هم بودیم .

روز دوم نزدیک ظهر رفتم شاپینگ سنتری نزدیک هتل . بعد از اون خواستم که تو خیابان نشان تاشی دوری بزنم که هوا بادی بود و مجبور شدم دوباره تاکسی بگیرم و برم فروم استانبول . مرکز خرید خوب و بزرگیه . روز اول هم  رفته بودم جواهر . تنهایی با یه بچه غیر از اینجاها  نمی تونستم جای دیگه ای برم .

روز سوم و چهارم دیگه با امیر بودم . رفتیم لونت و تکسیم . خوب بود و خوش گذشت . شنبه 28 ابان هم سالگرد عروسیمون بود . 8 سال گذشته و ما تو یه رستوران نشستیم و از گذشته و آینده و ارزوها و بچه هامون حرف می زنیم .

هر روز صبح گروهی از خانم ها و اقایون ایرانی را در  لابی هتل می دیدم که قصد مهاجرت به کانادا  داشتن .مصاحبه شون تو اون هتل برگزار میشد.زن و شوهر های جوان و پسرهای مجرد و حتی زوج هایی که سن و سالی ازشون گذشته بود !!!!

در پرواز برگشت هم هلنا حسابی برای مهماندارها دلبری می کرد و اونا هم خیلی خوششون اومده بود . اروم بود و کمی خوابید در کل تو هواپیما زیاد اذیت نشد و مار و هم اذیت نکرد.انقدر دلم برای کیارش تنگ شده بود که تو تاکسی بودیم که به مامان زنگ زدم که به محض رسیدن ما کیارش هم بیارن . دلم یه تیکه شده بود براش.قربونش برم که اصلا بهونه گیری نکرده بود . ولی نمی دونست که کجا رفتیم .بهش گفته بودم که من و بابا جایی کار داریم چند روز نیستیم . با تلفن که باهاش حرف می زدم دائم می گفت کی برمی گردید .به من میگفت مگه با ماشین خودت نرفتی ؟ پس خودت می تونی برگردی.با پدر جون رفته فروشگاه برای هلنا هم بیسکوییت مادر خریده ، عزیز مامان به فکر خواهرش هم هست. برای خودش هم سفارش دو تا ماشین به ما داده بود ، که خریداری شد.

 

برای تعطیلات عاشورا هم با مامان اینا رفتیم شمال .اونجا هم خیلی خوش گذشت .

/ 27 نظر / 4 بازدید
نمایش نظرات قبلی
نازنین

به به همیشه به سفر مریم جونم. کلاً مسافرت با بچه سخته ولی خوب باز تنوعه. سالگرد ازدواجتون هم مبارک عزیزم.[ماچ][ماچ]

میترا مامان کیارش

سفربه خیرمریم جون، فدای کیارش فهمیده و مهربون بشم من که بهونه گیری نکرده و به خوبی با نبودن شماکنار اومده. سالگرد ازدواجتون هم مبارک. برقرارباشید.

میترا مامان کیارش

سفربه خیرمریم جون، فدای کیارش فهمیده و مهربون بشم من که بهونه گیری نکرده و به خوبی با نبودن شماکنار اومده. سالگرد ازدواجتون هم مبارک. برقرارباشید.

::..

همیشه به سفر سالگردتونم مبارک[گل]

مامان درسا

ای جونم واقعا همه ی عکسها کیف کردن داشت با چهره ی ناناز خانوم که آدم دوس داره یه لقمه ی چپش کنه [بغل][بغل][بغل][بغل][بغل][بغل][بغل][بغل] کاش جای اون مهماندارا بودم کلی میچلوندم جوجو خانوم رو[بغل] فدای پسر ارشد که بیسکویت مادر خریده یه عالمه مااااااااااااااااااااااااااااااااااچ دارم واسش [ماچ][ماچ][ماچ][ماچ][ماچ][ماچ][ماچ][ماچ][ماچ][ماچ][ماچ]

مامان دینا

پست خوبی داری کوچولوهای بامزه ای داری انشاا000زنده باشن خوشحال میشم به من سر بزنید[قلب]

سپیده عمه آریانا

همیشه به سفر و شادی عزیزم . الهی همیشه شاد و سلامت و خرم باشید . الهی فدای این دخملی ناز نازی بشم با عکسهای خوشگلش . بوووووووووووووووووووووووووووووووووس برای هلنا قشنگم[ماچ][بغل][قلب][گل]

سلام عزیزم دخترم باران مظفری تو مسابقه محرم اتلیه سها شرکت کرده خوشحال میشم اگه به وبمون بیایی و به لینک مستقیم اتلیه بروید وبه باران امتیاز 5 رو بدهید تا 20 دی مهلت دارید واگر قبلا به کودک دیگری رای دادین بازم میتونین به باران من رای بدهید خیلی وقتتون رو نمیگیره ولی یک رای شما خیلی برای من ارزش داره منتظر کمکتون هستم مرسی ادرس مستقیم اتلیه http://soha.torgheh.ir/festival/festivalPage.php?festival=5

عاشق کوهستان

ماشا’الله .... خدا حفظشون کنه[بغل][ماچ][ماچ] باسلام و عرض ادب[گل] زنده باشید[لبخند]