سفر شمال

ما هم مثل خیلی ها از این فرصت استفاده کردیم و رفتیم شمال. سفر با کل خانواده خیلی خوش میگذره مخصوصا وقتی همسفرها بچه نداشته باشند. چرا؟ برای اینکه حواسشون به بچه تو هم هست و ازش مراقبت میکنند . چقدر خوبه که بعضی از این همسفرها علی رضا و مهدی باشند که با حوصله زیاد کار به قایم موشک بازی و کشتی و ... هم میرسه.

هوا عالی بود و دریا آروم .حیف که کیارش یه خورده سرما خوردگی داشت وگرنه میتونست تو آب شنا کنه .ولی تا دلش خواست بدون هیچ محدودیتی از طرف من و امیر شن بازی کرد .

 

یکی دیگه از همبازیهای کیارش این گربه که تو عکس دیده میشه بود . اولش یه خرده میترسید ولی بالاخره کار به لمس کردن و ناز کردن هم رسید.

 

این یکی هم بیانگر نمایش بامزه ای هنگام صرف بستنی

 یک روز هم رفتیم جنگل سیسنگان . تا اسبها رو دید گفت :من پیتیکو میخوام من هورس (horse) میخوام !!!.(انگلیسی رو کیف میکنیدچشمک) بالاخره با هم سوار شدیم . ولی ترسید فکر نمیکنم لذت برده باشه ! به من میگفت : مامانی موهاش وحشتناکه!!!

در آخر هنگام بازگشت به تهران برای ناهار در یکی از رستورانهای جاده چالوس توقف داشتیم . حالا مگه میشد کیارش رو از کنار این حوضچه ماهی کنار برد . چه ذوقی میکرد به ماهی های در حال حرکت. و تند تند پشت سر هم به هرکس میرسید میگفت : اینا فیشن (fish) (خوبه حداقل تمریناتم با کیارش جواب داده از خود راضی)

/ 31 نظر / 73 بازدید
نمایش نظرات قبلی
میترا(پزشک)

سلام خانومی. امیدوارم سفر بهتون خوش گذشته باشه! که قطعا همینطوره. مریم جون گفته بودی اینترنت ات دچار مشکل شده و اینترنت نداری...! الان اینترنت داری؟؟؟؟ عکس برای کجا میخوای ارسال کنی؟؟؟؟؟؟

م ن

سلام من جاي شما خالي رفتم الموت و كلي پاييز را تماشاكردم.فقط من دوربين ديجيتال ندارم تا زيبايي هارا براي شما بفرستم.از اول با دوربين آنالوگ عكاسي كرده ام.

م ن

راستي اگر خواستيد براي الموت تشريف بياوريد به من ايميل بدهيد.

ميترا مامان كيارش

اي جون دلم، فداي اون انگليسي صحبت كردنت برم من. مامان مريم جون كاملا آموزشهات جواب داده ، آفرين به تو ايشاله هميشه به سفر و گردش[قلب]

سهیلا

ایشالا همیشه به سفر قالب جدید خیلی خوشگله،مبارکه هلاک اون لبخند نازشم[ماچ]

میترا(پزشک)

بلــــــه باید به مجله ارسال کنی. از چه طریقی میخوای عکس ها رو ارسال کنی؟؟؟؟

م ن

با سلام، وبلاگتان را خانه تكاني كرديد.چقدر خوب شد.به شما تبريك مي گويم.اميد وارم همواره در حال تحول وبهتر شدن باشيد.خيلي قشنگ شده است.

محمدطاها

سلام .چه فکری راست میگی اگه همسفرها بچه نداشته باشن همش مواظب بچه ما میشن[گل]ببخشید دیر سر زدم ببوس کیارشو[خداحافظ]

مامان آرین و آرتین

سلام مریم جان !! به به همیشه به سفر ! چه عسلی شده این آقا کیارش با این خوشمزه حرف زدنش !! ناز ي اسب دوست نداشت !!! راستي بابت چاپ وبلاگ در مجله شهرزاد هم يك تبريك بهتون بدهكار بودم!!! مباركه انشاءالله چاپ شاگرد اولي دانشگاه كيارش خان در روزنامه !!!![چشمک]