کیارش و شهرزاد!

چند روز پیش توسط مینا با خبر شدم که وبلاگم در قسمت بچه های الکترونیکی مجله شهرزاد معرفی شده . حالا مینا چطور متوجه شده بود؟ یکی از دوستانش در مطب دکتر همچنان که منتظر وقتش بوده مشغول مطالعه به عکس کیارش بر می خوره و به مینا خبر میده .

حالا جالب اینجاست که من خودم معمولا مجله شهرزاد رو میخرم ! ولی نسخه مهرماه رو نخریده بودم.

قسمتی از پست "سفرنامه - ایستگاه ششم سرعین و اردبیل"

 

پ.ن : وقتی یه مادر با چاپ عکس پسر یا دخترش تو مجله انقدر خوشحال میشه فکرشو بکنید در آینده چه بسیار از موفقیت فرزندش شاد خواهد شد.

 

/ 25 نظر / 49 بازدید
نمایش نظرات قبلی
لیلی مامان یونا

انشالله که همیشه شاهد شادیها و موفقیتهاش باشی [بغل] ببوسش برام [ماچ]

میترا(پزشک)

مریم جون من خودم اهل کتاب و مجله خوندن هستم و خیلی مجله میخرم! ولی از بین این همه مجله هایی که میخرم و میخونم.مجله ی سیب سبز رو خیلی دوست دارم و هر ماه میخرم!!!! چون سیب سبز مقاله های پزشکی زیاد داره و به شغل خودم هم مربوط میشه باید حتما بخرم و بخونم! این مجله جشنواره زیباترین کودک ایرانی گذاشته و والدینی که دوست دارن میتونن چند تا از عکس های آتلیه ای کودک خودشون رو برای این مجله بفرستند!!!! اگه سوالی در این زمینه داری ازم بپرس تا کامل تر برات توضیح بدم!

میترا(پزشک)

هم از نظر خودت خوشگلترینه و هم از نظر دیگران!!! مطمئن باش و شک نکن.حالا به امتحانش می ارزه!!! آخه مریم جون کیارش همه ی شرایطی که مجله برای شرکت در این جشنواره رو ذکر کرده داره. و به نظر من عکس روی جلد مجله خواهد شد. حالا اگر دوست داشتی و با ایده ی من موافق بودی بگو تا شرایط شرکت در جشنواره رو بگم.

آرش قند عسل

سلام واقعآ هم جای خوشحالی داره معروفییت[لبخند]

فیروزه مامان آوین

سلام مریم جان .خوبی؟مبارکا باشه!!!!!! هر روز خبر های خوب باشه واستون. ببوسس

مامان آرین

چه جالب...ایشالا همیشه شاهد موفقیتهای کیارش عزیز باشید[لبخند]

سهیلا مامان پارسا

افرین به اقا کیارش که تو مجله هم وبلاگش چاپ شد چطوری ثبت کردن می شه من و راهنمایی کنی

دانیال هاشمی

سلام. من تو گوگل دنبال یه تصویر قشنگ برای اسم کیارش میگشتم تا برای روز تولدکسی که اسمش کیارشه بذارم و کلمه کیارش رو تو گوگل سیرچ کردم و خیلی اتفاقی وبلاگ زیبای شما رو دیدم. ایشالا که این عشق و محبتی که به بچتون میدید طبق قانون عمل و عکس العمل دنیا به خودتون انعکاس پیدا کنه شاد باشید