بهونه لازم داشتم!!!

واااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااای چه بارونی !!!!!!! عاشقشم زیاد!!!! فکر کنم از صبح هفت هشت باری در بالکن رو باز کردم و کیفشو کردم . از دیروز تا حالا دلم می خواد برم بیرون و راه برم ولی با دو تا بچه که نمیییییییییییییییییییییشه !!!

این بارون بهونه ای شد بیام و بنویسم . نمی دونم چرا یه مدتی بود دستم به نوشتن نمی رفت!!!!!

بگم از جوجو ها که کیارش کلاس اسکیتش تموم شد و امتحانش هم خوب بود .ولی برای ترم سوم ثبت نام نکردم . پیست نزدیک خونه سر باز بود که تو این فصل تعطیل شد . بنابراین ادامه رو گذاشتیم برای بعد از نوروز.

تو مهد هم یک کلاس بالاتر رفته و خیلی از این بابت خوشحاله و احساس بزرگی میکنه مرد کوچک خونمون! کلاس لگو هم ثبت نام کردیم البته تو مهد برگزار میشه . امیدوارم نتیجه خوبی داشته باشه.

هلنای فسقلیمون هم همچنان کم غدا می خوره و با اعصاب من بازی می کنه!!!! حال هی به این دکترها بگو بچه من نمی خوره با زور بهش غدا میدم جواب میدن خانووووووووووم روزی 6 بار باید بهش غدا بدی!! بابا نمی خوره بخدا!!!!!

دندونهای بالایی هم هفته پیش هفدهم و هجدهم آبان در اومدند . دو شب خیلی بد خوابید و من نفهمیدم که برای دندوناشه . دو روز بعد دیدم که مرواریدها زدن بیرون .

تو این ماه عروسی خواهر شوهرم بود .خیلی خوب بود و خوش گذشت . روز عروسی رفتم ارایشگاه و خیلی زود  حاضر شدم و اومدم خونه و بچه ها رو حاضر کردم تا برای اولین بار آنتایم باشیم . هلنا تا پارکینگ بغل امیر بود.تا نشستم و هلنا رو گرفتم چشمتون روز بد نبینه ، گلاب به روتون یه اروغی زد که تمام محتویات معده روی لباس من و خودش بود!!! لباسم مشکی بود و زیاد مشخص نشد ولی چه بوییییییییی داشت . لباس هلنا رو سریع با دستمال مرطوب پاک کردم امیر هم سریع رفت بالا و لکه بر اورد حسابی تمیز کردیم و از پارکینگ رفتیم بیرون تازه تو روشنایی فهمیدیم که چه افتضاحی شده . بردیمش خونه مامانم تا لباسشو بشوره و خشک کنه و با خودشون بیارنش . اینم از روزی که ما زود اماده شده بودیم . شانس اوردیم که بغل من اگر خرابکاری روی امیر بود فکر کنم عروسی رو از دست می دادیم !!!!

آبان ماه 91 رو خیلی دوست داشتم .روزهای به یاد موندنی برای خانوادمون بود مخصوصا برای من و امیر . شنبه هفته اینده هم سالگرد عروسیمونه . فردا هم با امیر دارم میرم استانبول . کیارش می مونه پیش مامانم و هلنا رو می برم . دو روزی باید خودم اونجا تنهایی بگردم در نتیجه دو تا بچه خیلی سخته . برمیگردم و مینویسم از سفرمون.

 / 16 نظر / 2 بازدید
نمایش نظرات قبلی
دریا مامان شنتیا

سلام.سفر خوش بگذره.وقتی اومدی به منم سر بزن.زود بیایا.قبلشم هلنا و کیارشو ببوس.

محبوبه مامان الینا

وااااااای خدای من عروسی خواهر شوهر و این اتفاق [اوه] امان از دست این فینگیلیهای خوردنی[رویا] سفر خوش بگذره[قلب]

من و پسرم آرين

واي تصورش هم برام سخته.به قول خودت اگه رو بلاس آقايون مي ريخت كه ديگه هيچي.مخصوصا به لباسشون حساس هم باشن.سفر خوبي داشته باشين و سالگرد ازدواجتون هم مبارم.

سهیلا مامان هستی جون

مریم جون سفر به سلامت خوش بگذره [لبخند][ماچ][بغل][لبخند]

مامان هلن

انشالله خووش بگذره...

نازی

وای چه لحظه بدی بودی وقتی اروغ زد رو لباست.من که اینجور وقتا اینقدر بهم میریزم که دیگه فکرنکنم از عروسی چیزی بفهمم.استامبول.خوشا به حالت . خوش بگذرون عزیزممممم

مهرنوش مامان مهزیار

عزیزم امیدوارم همه ماه ها و روزهاتون خوب و خوش باشه. سالگرد عروسیتون هم پیشاپیش مبارک . سفر بی خطر و امیدوارم خوش بگذره هر چند که میدونم همه حواست پیش کیارش جون خواهد بود.

آرش قند عسل

همیشه به عروسی و خوشی[ماچ] سالگرد عروسیتون هم مبارک باشه و سالیان سال در کنار هم خوش و خرم زندگی کنید[چشمک]