اولین ها

اول بگم از نخستین گامهای هلنا که در سیزدهمین ماه حسابی خوشحالمون کرد. با هر قدمی که برمیداره من و کیارش و امیر حسابی تشویقش میکنیم . اونم گاهی اوقات خودشو لوس میکنه و تا ما شروع می کنیم میشینه و می خنده. "ماشالا ماشالا صد تا سلام ماشالا " تشویق از نوع کیارشی !!!!! حالا اینو از کجا یاد گرفته نمی دونیم؟!!!!!

قبل از یک سالگی "ماما" می گفت ولی به خوبی "بابا" یی که چند روز پیش گفت نمیشه .

تا امیر بیاد بالا بهش چند بار گفتم بابا اوم____د . تا امیر رسید شروع کرد به بابا گفتن . خلاصه اینکه دو تایی قورتش دادیم . اولین تجربمون نیست و همه این لذت ها رو با کیارش هم داشتیم با این حال ذوق زده میشیم و کلی کیف می کنیم .

از سلام کردن " لا " رو یاد گرفته تا کسی میاد شروع میکنه "لا" "لا" یه خرده ناز دخترونه هم قاطیش کنین . تمام رفتارش دخترونه ست . عاشق ناز کردنش برای امیر هستم .

گاهی اوقات بهش اخم میکنم که کاری رو انجام نده برای اینکه منو مجاب کنه شروع میکنه به بوسیدنم . اوایل فقط لبش رو می چسبوند به لپم .الان دیگه بوسه ها صدا هم داره .واااااااااااااااااااااااااای دختر عاشقتتتتتتتتتتتتتتتم .موهای گل دختر هم این ماه توسط مامانی کوتاه شد .بار اولم بود که این کارو میکردم اما بد از آب در نیومد .گذاشتمش تو رورویک وسط حمام و شروع کردم .خوشگل شد .

طبق دستور دکتر شیر خشک هلنا بیشتر شد طوری که در طول روز دیگه خودم بهش شیر نمی دم و فقط شیر خشک می خوره . sma progress  بهش می دادم . ولی با توجه به کشور گل و بلبلی که داریم شیر مورد نظر تو هیچ داروخانه ای یافت نشد و هومانا 3 رو شروع کردیم .خداروشکر می خوره. ولی متاسفانه از دو هفته پیش که من و هلنا دقیقا تو یک روز مریض شدیم . من که دوباره رفتم زیر سرم و هلنا هم که  صبح از خواب بیدار شد دو بار بالا اورد سریع با مامانم بردیمش بیمارستان کودکان . نظر دکتر ویروس بود و گفت که ممکنه اسهال هم بشه . دقیقا از عصر همون روز اسهال شروع شد ولی متفاوت با قبل. مدفوع به رنگ زرد روشن و فوق العاده چرب و بد بو . چند روز اول با توجه به حرف دکتر که ویروسه نگران نبودم .ولی با گذشت یک هفته و سرچ توی اینترنت حسابی نگران شدم . تمام علایم نشون دهنده مشکل عدم هضم چربی به علت عدم ترشح انزیم مربوطه ار لوز المعده بود . داشتم دیونه میشدم . با همسایمون که متخصص اطفال هستن مشورت کردم . ایشون هم گفتن که ممکنه ویروس باشه و تا دو هفته این حالت طبیعیه . ولی من خیلی خیلی ناراحت بودم و بهشون گفتم که یک سری آزمایش کامل بنویسن . نظرشون این بود که فقط در آزمایشگاههای مسعود یا پارس یا مرکزی انجام بشه . ازمایشات انجام شده و منتظر جواب هستیم .البته یکی از ازمایشها به نام " کمی تریپسن" در هیچ کدوم از آزمایشگاهها انجام نمیشد!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! خدایا خودت کمک کن که مشکل خاصی نباشه.

و اما کیارش جونم .بهش میگم تو جنتلمن مامان هستی . میگه "نههههه من اسپایدر من هستم"!!!!!!!!

به ویزیت چند ماه یک بار مهد اعتماد کرده بودم و خودم نگاهی به دندونهای کیارش نکرده بودم . مسواک هم که اغلب شبها میزد . درد هم که نداشت . ولی متاسفانه یکی از دندانها سوراخ شده بود . همین باعث شد که اولین تجربه دندانپزشکی رو در 4/5 سالگی داشته باشه . بار اول کمی ترسید و گریه کرد .اون روز فقط شستشوی دهان انجام شد . بار دوم که عصب کشی بود صداش در نیومد !!!!!!!

تا دو ماه پیش اصلا نمی دونست فوتبال چیه . همیشه طرفدار رنگ زرد بود .حالا زرد کی بود ؟ آقای داور!!!!!!! با یک سی دی کارتونی فوتبال که همسر خواهرم براش وقتی ما استانبول بودیم خرید ، پسرک ما فوتبالیستی شده که حتی تو مهد از شغل اینده ازش پرسیدن گفته که می خوام "فوتبالیست " بشم!!!!!!!!!!!!

دعواهای خواهر برادری هم رسما شروع شده . هلنا می خواد به اسباب بازیهای کیارش دست بزنه .اونم نمی ذاره .این بکش اون بکش البته همراه با جیغ و داد . منم تا جایی که کار به جاهای باریک نرسیده دخالت نمی کنم . میشینم و نگاه می کنم . بچگی های خومو یاد میکنم . با مینا و میترا یا محمد حرفم میشد .یک ساعت بعد کاملا فراموش می کردم و با هم حرف می زدیم . کینه ای نبودنم رو از بابا به ارث بردم .

 

 ازش غافل میشیم ، می بینیم که روی کابینت نشسته!!!!!!!

/ 37 نظر / 2 بازدید
نمایش نظرات قبلی
رادمهر ومامان

سلا م مامان هلنا و کیارش .از وبلاگ خوشگلتون خوشم اومد ما هم تصمیم گرفتیم دونفری وبلاگ درست کنیم .شاید هم دیر شده ولی بارادمهر داریم کم کم مینویسیم خوشحال میشیم به ما هم سر بزنید

فرناز

دوستتون داررررررررررررررم [ماچ]

آرین و مامانی و آرتین

سلام مریم جونم خوبی ؟ چه کار میکنی با بچه ها؟ خوش میگذره میبینم حسابی شیطون شدن و کلی حال میکنی قربون دو تاشون برم عین دو تا فرشته ماه و زیبا هستن عزیزای خاله بووووووووووووووووووووس انشالله که آزمایش دخملی هم خوب خوب باشه و سالم سالم عززززززززززیزم عاشق موهای خرمایی و فرفریش هستم [ماچ]

مامان محمد فاضل

سلام عزیزم خوبی یه وب جدید دارم بعنوان سبک زندگی توی لینک دوستای وبلاگ خودم هست وقتی دیدین یه سری نظر بدین برای اینکه بهتر بشه

ميترا مامان كيارش

فداي هر دو تا فرشته هاي نانازي، مريم جون كار خوبي مي كني كه تو دعواهاشون دخالت نميكني، اينجوري خودشون ياد مي گيرين كه چطور باهم كنار بيان، ضمن اينكه حساسيت هم ايجاد نميشه كه داري از يكيشون طرف داري مي كني. موهاي هلنا هم عالي شده، دست مامان جونش درد نكنه[ماچ][ماچ]

شهرزاد مامان نگار

سلام مریم جون گویا آدرستون عوض شده بود چند بار سر زدم وبلاگتون پیغام خطا داد . شما هم که ما رو فراموش کردین . [گریه] اشکال نداره با دیدن عکسای خوشگل کیارش جون و هلنای نازم خیلی سر حال شدیم[قلب][ماچ]

مطهره

سلام خوبی جوجوهات خوبن؟کجایی پس؟ بیا یه پست بذار از نگرانی درمون بیار[نگران]

زهره

سلام اقا کیارش دوست دارم به وبلاگم بیای منتظرت هستم[گل][قلب]